Intencje mszalne: 01 – 07. 11. 2021 r.

PONIEDZIAŁEK. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01. 11. 2021 r.
07.30 – + Wanda, Józef i Tadeusz oraz zmarli z rodziny;

09.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski w 55 rocznicę urodzin Piotra, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej;
10.00 – + Józef, rodzice, rodzeństwo, krewni z rodziny Bartel i Meger;
10.30 – + z rodziny Kossak, Wielewskich, Studzińskich, Grysiak i Trudzik;
12.00 – (na Cmentarzu) – + Maria Reszka i Kazimierz Orłowski w rocznicę śmierci;
19.00 – + Stanisława i Paweł Zych, Wanda i Franciszek Woźniak, Mikołaj i Wiera Dziatkowicz oraz zmarli z rodziny;


WTOREK. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych– 02. 11. 2021 r.
07.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące; 2) + Zygmunt Prądzyński w 1 r. śm.;
08.00 – + Henryk i Jadwiga Sikorscy oraz zmarli z rodzin Sikorskich i Drążkowskich;08.30 – + Mirosław Gałązka, Józef i Stanisława(Ona), Józefa(Ona) Szachta i Piotr;
10.00 – + Apolonia, Janina, Jan, Bogdan i Gertruda;
18.00 –  1) + Janina i Alfons Wałaszewscy oraz rodzice z obojga stron; 2) + Zygmunt 1 r. śm.;


ŚRODA – 03. 11. 2021 r.
07.00 – 1) + Gertruda Duraj w 13 r. śm. i Jan Duraj; 2) + Danuta Gałęzia w rocznicę urodzin;
08.00 – + Brunon w 8 r. śm. oraz zmarli z rodziny z obojga stron;
08.30 – 1) + Michał Rzepiński w 8 r. śm., Jadwiga i Leonard Rzepiński; 2) Apostolstwo Dobrej Śmierci: + Knopik Brunon, Jezierska Wiesława, Jeszka
Piotr, Jeszka Lidia, Zmudzińska Urszula, Wincencjusz Zygfryd, Noga Aniela;
18.00 – Msza Święta Zbiorowa;


CZWARTEK – 04. 11. 2021 r. – I czwartek miesiąca. Św. Karola Boromeusza, biskupa
07.00 – 1) Msza Św. dziękczynna za dar kapłaństwa, z prośbą o nowe i święte powołania kapłańskie, misyjne i zakonne; 2) + Zenon Kachlicki w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – Z prośbą o Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i Opatrzności Bożej dla Księdza Proboszcza Jacka;
08.30 – Za dzieci zmarłe przed narodzeniem;
18.00 – Msza Święta Zbiorowa;

PIĄTEK – 05. 11. 2021 r. – I piątek miesiąca
07.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące; 2) + Zofia Orłowska w 1 r. śm.;
08.00 – 1) + Ryszard Łęgowski w dniu urodzin; 2) + Jan Skiba w 31 r. śm.;
08.30 – + Jan Karpiński w 26 r. śm.;
18.00 – Msza Święta Zbiorowa;

SOBOTA – 06. 11. 2021 r. – I sobota miesiąca
07.00 – 1) + Natalia Guzman, Krystyna Felska, Ryszard Olszyna oraz Stanisław Czerwiński; 2) + Gabriela Markiewicz w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – 1) Przebłagalna za grzechy świata i zadośćuczynienie dla zabliźnienia ran Chrystusa; 2) Wspólnota Modlitewna;
08.30 – 1) + Marcin, Jadwiga i Helena Gostomscy oraz dziadkowie z obojga stron; 2) + Apolonia, Franciszek, Zbigniew i Mieczysław Babińscy;
18.00 – Msza Święta Zbiorowa;


XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07. 11. 2021 r.
07.30 – + Zygfryd oraz zmarli z rodziny Prądzyńskich, Wenderskich, Kowalik i Bucholc oraz ks. Jan;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 –  + Edmund Majer w 26 r. śm., rodzice z obojga stron oraz brat Zygmunt, Bronisław i Stanisława;
10.30 – + Helena i Edward Stasiorowscy, Gertruda i Józef Dyks, Łucja i Antoni Stasiorowscy;
11.15 – + Aniela, Władysław, Janina, Helena, Bolesław, Leonard i rodzice z obojga stron;
12.00 – + rodzice Paulina i Franciszek, zmarli z rodziny, Franciszek i Wincenty oraz dusze w czyśćcu cierpiące;
14.00 – + Ryszard Łagowski;
16.00 – + Anna Obert w dniu urodzin;
19.00 – + Elżbieta, Rupert i krewni;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *