Intencje mszalne: 04. 10. – 10. 10. 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 04. 10. 2021 r. – Św. Franciszka z Asyżu
07.00 – 1) + Helena i Andrzej oraz zmarli z rodziny z obojga stron;
2) + Franciszek Synak w 1 r. śm.;
08.00 – + Jan Lamczyk (4 MG);
08.30 – + Stanisława(Ona) i Antoni Dzięcielscy oraz zmarli z rodziny z obojga stron;
18.00 – 1) + Andrzej w rocznicę śmierci, Brygida i Weronika oraz zmarli z rodziny Małek;
2) + rodzice Matylda i Jan Porożyńscy;
3) O zdrowie dla Mai; 

WTOREK – 05. 10. 2021 r. – Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
07.00 – 1) + Zbigniew, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz zmarli z rodziny;
2) + Zenon Pakmur;
08.00 – + Wiktoria Żak w 50 r. śm.;08.30 – + Gerard Prądzyński w 3 r. śm, Wincenty Dziarnowski w 3 r. śm. oraz zmarli z rodziny;
18.00 –  1) + Jan Lamczyk (5 MG);
2) + Kazimierz i Teresa Ortmann, Iwona Windorpska i dziadkowie z obojga stron;

ŚRODA – 06. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + syn Jakub w 11 r. śm. i zmarli z rodziny;
2) Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny;
08.00 – + Brunon w dniu imienin oraz zmarli z rodziny z obojga stron;
08.30 – + Jan Lamczyk (6 MG);
18.00 – 1) + Paweł Laska w 38 r. śm., rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny Laska, Kimel
i Michalak;
2) + Zbigniew Borzych, Bogdan Lepak, Maria Wasilewska oraz rodzice z obojga stron;

CZWARTEK – 07. 10. 2021 r. – I czwartek miesiąca. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
07.00 – 1) + Paweł i rodzice z obojga stron;
2) + Kazimierz Łangowski w rocznicę śmierci oraz rodzice z obojga stron;
3) + Janina Kroplewska w 79 r. ur. oraz Czesław w 92 r. ur.;
08.00 – + Jan Lamczyk (7 MG);
08.30 – Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej
i Opatrzności Bożej dla Damiana;
18.00 – + Ireneusz Szulc w 7 r. śm. i Anna;

PIĄTEK – 08. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + Anna w rocznicę śmierci;
2) + Edmund Kiżewski w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – + Jan Lamczyk (8 MG);
08.30 – + Irena w 6 r. śm. i Henryk Glaza, Roman i Krystyna oraz rodzice z obojga stron;
18.00 – 1) + Mirosław Żynda w 1 r. śm.;
2) + Klara Wegner w 6 r. śm., mąż Antoni oraz rodzice i rodzeństwo;

SOBOTA – 09. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + Józef Reszczynski oraz rodzice z obojga stron w 21 r. śm. Józefa;
2) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Sławomira Kinowskich w 2 rocznicę ślubu;
08.00 – + Jadwiga i Antoni Kotłowscy oraz zmarli z rodziny;08.30 – 1) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Haliny i Aleksandra z okazji 50 rocznicy ślubu;
2) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Julity i Radosława;
15.00 – Chrzty;
18.00 – 1) + Jan Lamczyk (9 MG);
2) + Franciszek Bieliński; 


XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10. 10. 2021 r.
07.30 – + z rodziny Sznajder, Szreder, Lemańczyk, Pazda i Sykutera;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sylwi i Macieja w 25 rocznicę ślubu;
10.30 – Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i Opatrzności Bożej dla Mariusza;
11.15 –
12.00 – + Florentyna w 25 r. śm. i Stanisław Kot oraz zmarli z rodziny;
14.00 – + Jan Lamczyk (10 MG);
16.00 – + Stanisław Gierszewski w 6 r. śm. oraz rodzice z obojga stron;
19.00 – W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Wojciecha w 25 rocznicę ślubu oraz całej rodziny;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *