Intencje mszalne: 05.07 – 11.07.2021r.

PONIEDZIAŁEK –  05. 07. 2021 r.

07.00 – 1) + Leon Rudnik i rodzice z obojga stron;

2) + Eugeniusz Pozorski w miesiąc po pogrzebie;

8.00 – Za zmarłych  rodziców Klemensa i Gertrudę oraz dziadków z obojga stron;

8.30 – 1) + Jan Karpiński w dniu urodzin;

2) + Irena, Edmund, Henryk Predella;

18.00 – 1) + Marian Gałęzia, jego syn Zbigniew Gałęzia oraz zmarli z rodziny;

2) + Bolesław Zawisza i Ryszard Pelowski;

WTOREK – 06. 07. 2021 r.

07.00 – 1) + Edmund Borzyszkowski w miesiąc po pogrzebie;

2) + Irena Landowska w rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny Landowskich i Sporysz;

08.00 – + Grzegorz Zonnabend i Romanę  Osowską;

08.30 – + Bożena i Andrzej Frymark;

18.00 – 1) + Józef Łodej, Beata, Tadeusz, Henryk oraz rodzice z obojga stron;

2) + Jan Kniter;

ŚRODA – 07. 07. 2021 r.

07.00 – 1) + Janina o radość wieczną;

2) + Mariola Klóskowska w miesiąc po pogrzebie;

08.00 – + Maria Kalitta-Szustak;

08.30 – W podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata dla Teresy Huzar w dniu 70 urodzin

i dla całej rodziny

18.00 – 1) Brygida w 80. rocz. urodzin oraz łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże;

2) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Beaty i Piotra w 31 rocz. ślubu
i dla synów Wojciecha i Krzysztofa;

CZWARTEK –  08. 07. 2021 r.

07.00 –  1) + Z prośbą o Dary Ducha Św. i opiekę opatrzności Bożej dla Magdaleny;

2) + Stefania i Leon Landowski oraz zmarli z rodziny Landowskich i dusze w czyśćcu cierpiące;

08.00 – + Mirosław Żynda w dniu urodzin;

08.30 –  1) + Elżbieta i Wincenty Kopiszka i zmarli z rodziny oraz Maciej Szuba;

18.00 – 1) + brat Jan i zmarli rodzice;

2) + Maria, Bernard i Eugeniusz Bloch;

PIĄTEK  – 09. 07. 2021 r.

07.00 –1) Z prośbą o uwolnienie od złego ducha i szybki powrót na drogę wiary dla męża i synów;

2) + Leszek Biesek w miesiąc po pogrzebie;

08.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Klary w dniu 10 urodzin;

08.30 – + Helena Szmyt w 1 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;

18.00 – + Jan Zaremba w rocz. urodzin oraz zmarli z rodziny;

SOBOTA – 10. 07. 2021 r.

07.00 – + Marta i Józef Lipińscy, Gertruda, Franciszek, Bronisław, Piotr i Krzysztof;

08.00 – 1) + Ryszard, Bernard, Gertruda i Rafał Pestka;

2) + Marianna Dronzek oraz zmarli z rodziny i rodzice z obojga stron;

08.30 – 1) + O zdrowie i szczęśliwą operację dla Stanisława;

2) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla

Maurycego z okazji 1 urodzin;

18.00 – 1) + Dziękczynno-błagalna w dniu 28 urodzin Jakuba oraz rodziców i siostry;

2) + Genowefa, Bolesław, Waldemar Wesołowscy oraz Wanda i Brunon Golińscy;

XV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 11. 07. 2021 r.

07.30 – + Wiesława(Ona) Pałubicka, Bożena Frymark, Jan Żółtkowski, Andrzej Borzyszkowski oraz Błażej Pietrzyk-Błaszko;

9.00 –              Za Parafian i Ofiarodawców;

10.00 – + Helena Wasilewska w 1 rocz. śmierci;

10.30 – + Halina Sebastiańska w 13 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;

11.15 – + Gabriela Stanisławska w 1 rocz. śmierci i Bernard Czarnowski;

12.00 – + Zygmunt Jażdżewski i szwagier Daniel;

14.00 – + Stefan Narloch z okazji urodzin;

16.00 –+ rodzice Marianna i Bolesław Masiak oraz rodzice Helena, Marta, Brunon Gostomczyk i dusze zmarłych z rodziny w czyśćcu cierpiące;

19.00 –  1) + Helena i Władysław Noga oraz Józef i Stefan Noga;

2) + Aniela, Józef, Antonina, Teresa, Janina i Henryk oraz dusze w czyśćcu cierpiące;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *