Intencje mszalne 07 – 13.06.2021 r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA  – 06. 06. 2021 r. 

07.30 –     1) + Stefan Narloch – intencja od rodziny z Lubartowa;

                 2) + Przemysław Leda (6 MG);

09.00 –     Za Parafian i Ofiarodawców;

10.00 –     + Józef, Helena, Ryszard Gładyszewscy;

10.30 –     + Władysława Bogusz (6 MG);

11.15 –     + Gertruda i Franciszek Stachowiak, Aleksander, ks. Henryk Klofczyński i ks. Stanisław Wiśniewski;

12.00 –     + Norbert, rodzice, teściowie i dusze w czyśćcu cierpiące;

14.00 –     + Jan Myzyk w 7 r. śm. oraz jego rodzice i dziadkowie;

16.00 –    + Benedykt Żychski w rocznicę śmierci;

19.00 –     + Dorota Michalc z okazji 82 r. ur. oraz zmarli z rodziny Ulenberg;

PONIEDZIAŁEK –  07. 06. 2021 r. 

07.00 –     1) + Władysława Bogusz (7 MG);

                 2) + Przemysław Leda (7 MG)

08.00 –     + Jarosław Kluth w dniu urodzin;

08.30 –     + Melania, Helena, Stanisław, Józefa(Ona), teściowie, Małgorzata i Gabriela, Sylwia;

18.00 –     1) + Kornelia Graczyk w 2 r śm. oraz Edmund i zmarli z rodziny;

                 2) + Stanisław, Władysław, Henryk;

WTOREK – 08. 06. 2021 r. – Św. Jadwigi, królowej 

07.00 –     1) + Władysława Bogusz (8 MG);

                 2) + Przemysław Leda (8 MG);

08.00 –     + Gertruda Krzywosądzka w 10 r. śm. oraz Henryk i Zbigniew;

08.30 –     O błogosławieństwo Boże dla Mariusza, Beaty, Klaudii, Damiana i Jakuba;

18.00 –     1) + Genowefa i Józef Szopińscy;

                 2) + Robert Zilse w 15 r. śm. i rodzice z obojga stron;

ŚRODA – 09. 06. 2021 r. 

07.00 –     1) + Władysława Bogusz (9 MG);

                 2) + Przemysław Leda (9 MG);

08.00 –     1) + Marianna, Wincenty, Józef, Leszek, Krzysztof, Michał Gronalewscy, Urszula, Mariusz, Roman Miszewscy;

                 2) + Leon Rudnik w 7 r śm. i dusze w czyśćcu cierpiące;

08.30 –     1) W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Grażyny z okazji urodzin i dla jej dzieci, męża oraz dziadków;

                 2) + brat, syn i wnuk Rafał w 2 r. śm.;

18.00 –     1) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wojciecha Pawlaka w dniu urodzin;
                 2) + Ks. Arkadiusz Liss;

CZWARTEK –  10. 06. 2021 r.

07.00 –     1) + Przemysław Leda (10 MG);

                 2) + Anna i Jan, Wiesława i Joachim Stasiek;

08.00 –     W podziękowaniu za otrzymane łaski w 72 rocznicę Chrztu św., z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary;

08.30 –      O uzdrowienie na duszy i ciele dla Anny oraz Boże błogosławieństwo dla Nikoli i Pawła;

18.00 –     1) + Władysława Bogusz (10 MG);

                 2) + Adrian Jonak w 4 r. śm.;

PIĄTEK – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 11. 06. 2021 r.

07.00 –    1) + Franciszek Kossak, Bronisław i Klara Wielewscy, Irena Studzińska, Danuta i Adam Trudzik;

                2) + Przemysław Leda (11 MG) ;

08.00 –    + Stanisław Finster w miesiąc po pogrzebie;

08.30 –    1) + Kazimierz i Teresa Ortmann, Iwona Windorpska i dziadkowie z obojga stron;

                2) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Stefanii Rudnik w 94 rocznicę urodzin;

18.00 –    1) + Władysława Bogusz (11 MG);

                2) Podziękowanie NSPJ za opiekę nad rodziną w rocznicę ślubu;

SOBOTA – 12. 06. 2021 r. – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

07.00 –    1) + Henryk w  dniu urodzin;

                2) + Stefania w rocznicę urodzin, mąż Paweł oraz Apolonia i Tadeusz;

                3) + Przemysław Leda (12 MG);

08.00 –    1) + Urszula Kusowska i mąż Tadeusz;

                2) + Cyrala(Ona) Cholewa w 9 r. śm., Karol Sztyler w 46 r. śm. oraz zmarli z rodziny Sztyler i Tomalczyk;

08.30 –    1) + Jadwiga Przytarska w 10 r. śm. i za jej mąż Alojzy;

                2) + Maria Hoppe;

15.00 –     Chrzty;    

18.00 –     1) + Władysława Bogusz (12 MG);

                 2) + Zbigniew Steinke i rodzice z obojga stron;

XI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 13. 06. 2021 r. 

07.30 –     1) + Zofia i Stefan Granowscy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Bronisława(Ona);

                 2) + Przemysław Leda (13 MG);

09.00 –     Za Parafian i Ofiarodawców;

10.00 –     + Marian Kurek, rodzice i rodzeństwo; 

10.30 –     + Józef Bartel w dniu urodzin;

11.15 –     + Janina, Aniela, Władysław, Helena, Bolesław, Edmund, Urszula, Stefania, Stanisław i rodzice z obojga stron;

12.00 –     + Władysława Bogusz (13 MG);

14.00 –     W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla ks. Sławomira w dniu urodzin;

16.00 –    + Antoni Fajtek w dniu imienin oraz rodzice i rodzeństwo z obojga stron;

19.00 –     + Gertruda i Witold Kiedrowscy oraz zmarli z rodziny;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *