Intencje mszalne: 08 – 14. 11. 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 08. 11. 2021 r.
07.00 – 1) + Paweł w 8 r. śm. oraz rodzice z obojga stron;
2)  + Stanisław Laskowski w 1 r. śm.;
08.00 – + Józef i Piotr Szachta, Mirosław Gałązka oraz zmarli z rodziny;
08.30 – + Prakseda Renwanz w 24 r. śm. oraz Maria i Franciszek, Leon, Konrad, Stanisław, Grażyna, Danuta i zmarli z rodziny Kukielskich;
18.00 – 1) + Genowefa Gólcz w 10 r. śm., mąż Kazimierz, rodzice z obojga stron oraz Patryk Ulatowski;
2) + Bolesława(Ona) i Eugeniusz Koenner, Zygmunt Ryczek;


WTOREK – 09. 11. 2021 r. – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
07.00 – 1) + Piotr Łowicz i Karol Wyrzykowski;
2) + Szymon Tomalczyk w 55 r. śm., Agnieszka Tomalczyk, Cyryla(Ona) Cholewa, Karol Sztyler i zmarli z rodziny Głombińskich;
08.00 – 1) + Bronisław Słomiński w 33 r. śm.;
2) + Eufemia, Tadeusz i zmarli z rodziny z obojga stron;
08.30 – + Franciszek w rocznicę urodzin, Marta, rodzice z obojga stron, Irena, Urszula, Stanisława(Ona) i Władysław;
18.00 –  1) + Halina Wiencelewska w 15 r. śm., rodzice i teściowie;
  2) + Bernard Kurowski, Josef Raith i zmarli z rodziny z obojga stron;


ŚRODA – 10. 11. 2021 r. – Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
07.00 – 1) + Witold Pazda i rodzice z obojga stron;
2) + Ewelina Stoltman w 3 r. śm.;
08.00 – + Leon Marzec, Ignacy i Marta Marzec, Gertruda i Jan Ruc, rodzice z obojga stron;
08.30 – 1) + Anastazy Golnik w 10 r. śm.;
2) + Klara, Wincenty i zmarli z obojga stron;
18.00 – 1) + Irena Kryger w 1 r. śm.;
2) + Zbigniew Steinke w 15 r. śm.;


CZWARTEK – 11. 11. 2021 r. – Św. Marcina z Tours, biskupa. 103. Rocznica odzyskania
Niepodległości
07.00 – + Paweł, Helena, Jadwiga, Stefania;
08.00 –
08.30 – + Krystyna Jeszke w 2 r. śm., Gerard Jeszke oraz zmarli z rodziny;
12.00 – Za Ojczyznę;
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wojtusia, Zbyszka i ich rodziców;
  2) + Antoni Szylke w 62 r. śm., żona Klara oraz rodzice i rodzeństwo;

PIĄTEK – 12. 11. 2021 r. – Św. Jozafa Kuncewicza, biskupa i męczennika
07.00 – 1) + Marianna i Franciszek Szyszka oraz rodzice z obojga stron;
2) + Urszula, Klemens, Antoni oraz zmarli z rodziny;
08.00 – + rodzice, Zofia w 1 r. śm., Stanisław w 100 r. ur. oraz mąż Kazimierz i rodzeństwo;
08.30 – W podziękowaniu za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji urodzin dla Sławomira;
18.00 – 1) + Franciszka(Ona) w 33 r. śm.;
2) + dziadkowie Marta i Władysław oraz ich dzieci; 


SOBOTA – 13. 11. 2021 r. – Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
07.00 – 1) + Helena w rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Szczepańskich i Gabrych;
2) + Ryszard Pałubicki w 1 r. śm.;
08.00 – 1) + Zofia i Stefan Granowscy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron, Bronisława(Ona);
2) + Florian Żołnierkiewicz oraz rodzice Helena i Witaliusz;
08.30 – 1) + Marian Kurek, rodzice i rodzeństwo;
2) + Stanisław oraz rodzice z obojga stron;
15.00 – Chrzty;
18.00 – 1) + Alojzy von Grabowski w 2 r. śm. i Szarlota Brzoskowska w 13 r. śm.;
2) + Stanisław Kiedrowicz w dniu imienin, Franciszek Kiedrowicz w 12 r. śm.;


XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14. 11. 2021 r.
07.30 – + Za dusze w czyśćcu cierpiące;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 –
10.30 – + Maria Barwik w 22 r. śm., mąż Bernard i dzieci Teresa i Edmund oraz zmarli z rodziny Barwik i Łońskich ;
11.15 – + Edmund Borzyszkowski w rocznicę urodzin;
12.00 – Z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej
i Opatrzności Bożej dla Jakuba;
14.00 – +  Anna, Halina, Maria, Józef i Antoni Gnacińscy oraz Jan Myzyk;
16.00 – + Helena, Krystyna, zmarli z rodziny Redzimskich, Wiśniewskich i Kijek;
19.00 – + Marian Szuba w 9 r. śm., rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *