PONIEDZIAŁEK – 14. 02. 2022 r.
07.00 – 1) + Edward Pakmur (14 MG);
2) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Manuela
w dniu 21 urodzin;
3) O światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Sióstr wspólnoty św. o. Pio
na czas wizytacji prowincjalnej
08.00 – + Krystyna i Zygmunt Wozikowscy i zmarli z rozdiny;
08.30 – 1) + Teresa i Józef Słomińscy, Teresa i Tadeusz Bednarscy i wszyscy zmarli z rodziny;
18.00 – + zięć Karol Kiedrowski – z okazji urodzin;
WTOREK – 15. 02. 2022 r.
07.00 – 1) + Edward Pakmur (15 MG);
2) + Jadwiga Ripke – od uczestników pogrzebu;
08.00 – + Lechosław Kumor – od uczestników pogrzebu;
08.30 – + Teodor, Jadwiga, Ryszard, Jan, Teresa i dziadkowie z obojga stron;
18.00 – 1) + Gertruda i Franciszek Psuj oraz dusze w czyśćcu cierpiące;
2) + Anna Wisz – od siostry z rodziną;
ŚRODA – 16. 02. 2022 r.
07.00 – + Edward Pakmur (16 MG);
8.00 – + Józef Modrzejewski w 5 rocz. śmierci;
08.30 – 1) + Jan, Halina i Henryk Jażdżewscy;
2) + Jan Zgrzebniak;
18.00 – 1) + Władysław Buczkowski, rodzice z obojga stron oraz Edmund i Jerzy;
2) + Andrzej Rudzik w 6 rocz. śmierci;
CZWARTEK – 17. 02. 2022 r.
07.00 – 1) + Edward Pakmur (17 MG);
2) + Jerzy Feder – od uczestników pogrzebu;
8.00 – + Zofia i Franciszek Narloch oraz zmarli z rodziny i brat Jan;
08.30 – + Henryk Lemańczyk, Jerzy Szreder oraz rodzice z obojga stron;
18.00 – 1) + Jerzy Bławat – od Daleckich i Pobłockich;
2) + Zenia(Ona) i Jerzy Klajbor, Cecylia i Wacław Gwizdała oraz rodzeństwo i dziadkowie z obojga tron;
PIĄTEK – 18. 02. 2022 r.
07.00 – 1) + Edward Pakmur (18 MG);
2) + Józef Lamczyk w 6 rocz. śmierci;
08.00 – + Ludwika(Ona) Kolasa w 2 rocz. śmierci;
08.30 – + Janina, Franciszek i Jan Ramutkowscy;
18.00 – 1) W intencji Panu Bogu wiadomej;
2) + Krystyna Lewandowska w dniu urodzin i mąż Jan;
SOBOTA – 19. 02. 2022 r.
07.00 – 1) + Edward Pakmur (19 MG);
2) Za dusze w czyśćcu;
08.00 – 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Teresy w 47 rocz. urodzin i dla całej rodziny;
2) + Ludwik i Gertruda Jerzyk oraz bracia i bratowe;
08.30 – 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla Barbary i Edmunda w 45 rocz. ślubu;
2) + Ryszard Lubiński w I rocz. śmierci;
18.00 – 1) + Gabriela i Małgorzata, Helena, Stanisław i Sylwia oraz rodzice i teściowie;
2) Gertruda, Elżbieta, Stanisław, Józef Mudyna oraz rodziców Marty i Piotra, brat Henryk Szank oraz zmarli z obojga stron;
VII Niedziela Zwykła – 20. 02. 2022 r.
07.30 – + Krystyna Kobus w 6 rocz. śmierci oraz Roman Kobus;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 – + Janina Wałaszewska w 5 rocz. śmierci i zmarli z rodziny;
10.30 – + Edward Pakmur (20 MG);
11.15 – + Stanisław, Ludwika, Helena i Jadwiga;
12.00 – + Stanisław i zmarli z rodziny Kosak;
14.00 – + Anna, Halina, Maria, Józef, Antoni Gnaciński i Jan Myzyk;
16.00 – + Hilary Rudnik i zmarli z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące;
19.00 – + Jacek Kolasa i zmarli rodziny;