PONIEDZIAŁEK – 19. 07. 2021 r.
07.00 – 1) + Kazimierz Lais w miesiąc po pogrzebie;
2) Z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii i zdrowie dla matki i dziecka;
08.00 – + Leszek Fryca w miesiąc po pogrzebie;
08.30 – + Urszula, Grzegorz, Małgorzata i Albin Dykier oraz Leokadia i Bernard Szreder;
18.00 – + Dawid Łangowski w dniu urodzin;
WTOREK – 20. 07. 2021 r.
07.00 – + Maria Szynwelska w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Leszka;
08.30 – O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny;
18.00 – + Adam Ciba w 6 r. śm.;
ŚRODA – 21. 07. 2021 r.
07.00 – + Janina Wielewicka w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i wszelką pomyślność dla wnuka;
08.30 – + teściowie Erna i Wacław Zaremba oraz Gerard Zaremba;
18.00 – + Irmina w rocznicę śmierci;
CZWARTEK – 22. 07. 2021 r. – ŚW. MARII MAGDALENY;
07.00 – + Zdzisław Homa w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – + Edmund w 11 r. śm., Helena oraz zmarli z rodziny;
08.30 – + Anna, Leon, Henryk, Jan, Zenon i rodzice z obojga stron;
18.00 – + Anna Skajewska w 13 r. śm. oraz zmarli z rodziny;
PIĄTEK – 23. 07. 2021 r. – ŚW. BRYGIDY, ZAKONNICY, patronki Europy;
07.00 – + Krystyna Lewandowska w miesiąc po pogrzebie;
08.00 –
08.30 – + Genowefa Pupka Lipińska w 4 r. śm.;
18.00 – + Zbigniew Lewiński w rocznicę urodzin;
SOBOTA – 24. 07. 2021 r. – Św. Kingi, dziewicy
07.00 – + Zdzisława Opas w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – + Agnieszka Meyer;
08.30 – 1) W podziękowaniu Matce Bożej za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
w dniu urodzin Anny oraz o zdrowie dla męża;
2) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla mamy Marii;
18.00 – 1) W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Kingi z okazji imienin;
2) + Agnieszka Izakiewicz w rocznicę śmierci oraz babcia Katarzyna;
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 07. 2021 r.
07.30 – W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w dniu urodzin;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 – + Jerzy Januszewski w 26 r. śm., Piotr, Władysław i rodzice z obojga stron;
10.30 – + Franciszek Kossak, Klara i Bronisław Wielewscy, Irena Studzińska, Danuta i Adam Trudzik;
11.15 – + Józef i Teodozja w 25 r. śm. Oraz Stefan i Zofia;
12.00 – + syn Piotr Majer, ojciec Joachim i dziadkowie z obojga stron;
14.00 – W intencji nowo ochrzczonych dzieci, ich rodziców i chrzestnych;
16.00 – + Anna Obert w dniu imienin;
19.00 – + Roman oraz zmarli z rodziny Redzimskich, Wiśniewskich i Kijek;