Intencje mszalne: 25 – 31. 10. 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 25. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + Jan Lamczyk (25 MG);
2)  + Jan Buca w 5 r. śm.;
08.00 – + Zofia i Stefan Granowscy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
08.30 – + Marek Rega w rocznicę śmierci, rodzice, dziadkowie i zmarli z rodziny;
18.00 – + Jadwiga Kolasa i zmarli z rodziny;


WTOREK – 26. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + Łucja Kwiatkowska w 6 r. śm. oraz mąż Stanisław, syn Edward i rodzice z obojga stron;
2) + Urszula Guzińska-Chełmowska w 1 r. śm.;
08.00 – + Anna i Ignacy Bela oraz zmarli z rodziny;08.30 – + Jan Lamczyk (26 MG);
18.00 –  1) + Halina Thide;
2) + Aniela Januszewska w 1 r. śm.;


ŚRODA – 27. 10. 2021 r.
07.00 – 1) O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny;
2) + Bogusław i rodzice z obojga stron;
08.00 – + Jadwiga, Marcin i Helena Gostomscy oraz dziadkowie z obojga stron;
08.30 – 1) + Jan Lamczyk (27 MG)
2) Zmarli z Apostolstwa Dobrej Śmierci: Danuta Wielewicka, Czesława Borzyszkowska, Gertruda Kiedrowska, Czesław Krajewicz, Mieczysław Marek, Regina Leda, Halina Cieślak;
18.00 – 1) + Andrzej Rudnik w rocznicę urodzin, rodzice Wanda, Bronisław, brat Czesław i teść Jan;
2) + Dawid Rudnik;


CZWARTEK – 28. 10. 2021 r. – ŚWIĘTYCH SZYMONA I JUDY TADEUSZA, APOSTOŁÓW
07.00 – 1) + Tadeusz, Eugenia, Marcin i dziadkowie;
2) + Tadeusz Ciurzyński, Maria i Marcin Lemańczyk i ich potomkowie oraz ks. Stanisław Wiśniewski;
08.00 – 1) + mąż Stanisław Malinowski w 11 r. śm. i brat Andrzej w 11 r. śm.;
2) + ks. Józef Tischner;
08.30 – 1) + Jan Lamczyk (28 MG);
2) + rodzice z obojga stron, Tadeusz i Leszek oraz zmarli z rodziny;
18.00 – 1) + Maciej i Marian Szuba oraz zmarli z rodziny;
2) + Tadeusz Hintz, rodzice i zmarli z rodziny; 

PIĄTEK – 29. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + dusze w czyśćcu cierpiąc, przyjaciele i znajomi;
2) + rodzice, teściowie, dziadkowie oraz zmarli z rodziny
08.00 – 1) + Jan Lamczyk (29 MG);
2) + Alfons Rusinek i zmarli z obojga stron;

08.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla
Magdaleny;
18.00 – 1) Za konających, z prośbą o Boże Miłosierdzie za wstawiennictwem NMP;
2) + Zdzisław Pankau w 2 r. śm. oraz rodzice z obojga stron; 


SOBOTA – 30. 10. 2021 r.
07.00 – 1) + Jan Lamczyk (30 MG);
2) + Jan Hoffman, Edward Sumeracki, Marek Śliwiński, Marian Formela;
3) + Stefan Katerla w 3 r. śm.;
08.00 – + Zygmunt Gemba, Maria, Franciszek i Zbigniew Suchomscy, Marian Woliński;08.30 – 1) + Marian Ziółtkowski w 1 r. śm.;
2) + Czesław Toda w 1 r. śm., żona Urszula, rodzice i rodzeństwo z obojga stron;
18.00 – 1) + Stefan Jankowski i zmarli z rodziny;
2) + Leonard, Gertruda i Henryk Janikowscy oraz Andrzej, Salomea, Alojzy Czapiewscy;


OSTATNIA NIEDZIELA PAŹDZIERNIKA. ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO
KOŚCIOŁA – 31. 10. 2021 r.

07.30 – + Tomasz, rodzice z obojga stron i brat Marian;
09.00 – Za Parafian i Ofiarodawców;
10.00 –  + Adolf i Urszula Huzar oraz rodzice z obojga stron;
10.30 – + Władysław, Danuta, Józef, Anna Kowalczyk;
11.15 – + z rodziny Klofczyńskich, Stachowicz, Hackert, ks. Henryk Klofczyński i ks. Henryk Wiśniewski;
12.00 – + Joanna, Janusz, Franciszek i zmarli z rodziny;
14.00 – + Władysław, Marian i Maria Pacek oraz zmarli z rodziny z obojga str.;
16.00 – + Leokadia, Franciszek, Wiktor, Władysława(Ona), Agnieszka, Zygmunt, Brunon, Jan, Anna, Helena;
19.00 – + Monika w rocznicę śmierci oraz Henryk i zmarli z rodziny Krauze;

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *