Intencje mszalne: 28.06 – 04.07.2021 r.

PONIEDZIAŁEK –  28. 06. 2021 r.

07.00 – 1) + Władysława Bogusz (28 MG);

2) + Przemysław Leda (28 MG)

3) + Jerzy Rudnik w 6 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;

8.00 1) + Józef Ryngwelski w 24 rocz. śmierci i dziadków z obojga stron;

2) + Janusz i Joanna Prądzyński;

8.30 –

18.00 – 1) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Czesławy w dniu 90 urodzin;

2) + Maria, Franciszek i Zbigniew Suchomscy;       

WTOREK – 29. 06. 2021 r. (Świętych Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość)

07.00 – 1) + Julianna i Franciszek Kuklińscy oraz Edmund Wielewski;

2) + Edmund Jażdżewski w 2 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;

8.00 1) + Paweł Kin i rodzice z obojga stron;

2) + Przemysław Leda (29 MG);

08.30 – 1) + Gertruda w rocz. śmierci oraz jej mąż Bernard;

2) + Alojzy Znajdek w 1 rocz. śmierci, Teresa Znajdek w 5 rocz. śmierci i Roman Włodarczyk;

10.00 – + Piotr Podolski;

18.00 – 1) + Władysława Bogusz (29 MG);

2) + Piotr Lepak w dniu urodzin i imienin;              

ŚRODA – 30. 06. 2021 r.

07.00 – 1) + Przemysław Leda (30 MG);

             2) + Tadeusz, Marian, Eugenia i dziadkowie z obojga stron

08.00+ Bolesław Harsz w 5 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;

08.30 –Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wojtusia, Zbyszka i ich rodziców;

18.00 – 1) + Władysława Bogusz (30 MG);

            2) + Mirosław Mocek i zmarli z rodziny Wirkus i Kędzica;

CZWARTEK – 01. 07. 2021 r.

07.00 –  1) Msza Św. dziękczynna za dar Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne;

2) + rodzice Anna i Paweł Węsierscy oraz dusze w czyśćcu cierpiące;

08.00+ Zygmunt Gemba i zmarli z rodziny;

08.30 –  + Jan Gnaciński

18.00 – 1) + Teresa Jankowska i zmarli z rodziny;

2) + Cecylia Drążek w 1 rocz. śmierci i rodzice z obojga stron;

3) + Stefania, Jan, Piotr Kopiszka, teściowie Anna i Władysław Serowik

PIĄTEK  – 02. 07. 2021 r.

07.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące;

2) + Ryszard Wysocki w miesiąc po pogrzebie;

08.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin dla Aleksandry, Dominiki i Marka;

08.30 – 1) + Ksawery Zieliński w 8 rocz. śmierci;

             2) + Jan Karpiński – z okazji urodzin

18.00 – 1) Przebłagalna za grzechy świata i zadośćuczynienie dla zabliźnienia ran Chrystusowych;

2) + Emilia, Edgard, Kazimierz i ich rodzeństwo;

SOBOTA – 03. 07. 2021 r. (Św. Tomasza Apostoła, święto)

07.00 – 1) + Helena, Franciszek, Czesław Grugiel, Irena Kortas oraz Bogusława(Ona) Filasek;

2) + Janina Jażdżewska w miesiąc po pogrzebie;

08.00 – 1) Wspólnota modlitewna;

2) + Feliks Stefański w 12 rocz. śmierci;

08.30 – 1) + Rafał Pestka i jego żona Anna;

2) + Waleria Golnik w 30 rocz. śmierci;       

18.00 – 1) + Paweł Laska z okazji urodzin oraz zmarli z rodziny i rodzice z obojga stron;

2) + Erika i Wacław Kwiatkowscy oraz rodzice z obojga stron;

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 04. 07. 2021 r.

07.30+ Joanna, Władysław, Adam Wiese oraz rodzice z obojga stron;

9.00 –   + Adam Liegman w 1 rocz. śmierci oraz Alicja Dąbrowska w 1 rocz. śmierci;

10.00+ Jadwiga Stankowska oraz rodzice Agnieszka i Augustyn Łąccy;

10.30 – + Jan Wielewski;

11.15 Dziękczynna w 23 rocz. ślubu Dominiki i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny;

12.00 –           

14.00 – + Natalia i Bernard Pokrzywińscy, Irena i Klemens Butowscy;

16.00 + rodzice Kazimiera(Ona) i Antoni Stoltman oraz Teresa i Jolanta;

19.00 – Z prośbą o zdrowie dla Marka

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *