PONIEDZIAŁEK – 28. 06. 2021 r.
07.00 – 1) + Władysława Bogusz (28 MG);
2) + Przemysław Leda (28 MG)
3) + Jerzy Rudnik w 6 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;
8.00 – 1) + Józef Ryngwelski w 24 rocz. śmierci i dziadków z obojga stron;
2) + Janusz i Joanna Prądzyński;
8.30 –
18.00 – 1) W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Czesławy w dniu 90 urodzin;
2) + Maria, Franciszek i Zbigniew Suchomscy;
WTOREK – 29. 06. 2021 r. (Świętych Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość)
07.00 – 1) + Julianna i Franciszek Kuklińscy oraz Edmund Wielewski;
2) + Edmund Jażdżewski w 2 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;
8.00 – 1) + Paweł Kin i rodzice z obojga stron;
2) + Przemysław Leda (29 MG);
08.30 – 1) + Gertruda w rocz. śmierci oraz jej mąż Bernard;
2) + Alojzy Znajdek w 1 rocz. śmierci, Teresa Znajdek w 5 rocz. śmierci i Roman Włodarczyk;
10.00 – + Piotr Podolski;
18.00 – 1) + Władysława Bogusz (29 MG);
2) + Piotr Lepak w dniu urodzin i imienin;
ŚRODA – 30. 06. 2021 r.
07.00 – 1) + Przemysław Leda (30 MG);
2) + Tadeusz, Marian, Eugenia i dziadkowie z obojga stron
08.00 – + Bolesław Harsz w 5 rocz. śmierci oraz zmarli z rodziny;
08.30 –Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wojtusia, Zbyszka i ich rodziców;
18.00 – 1) + Władysława Bogusz (30 MG);
2) + Mirosław Mocek i zmarli z rodziny Wirkus i Kędzica;
CZWARTEK – 01. 07. 2021 r.
07.00 – 1) Msza Św. dziękczynna za dar Kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne;
2) + rodzice Anna i Paweł Węsierscy oraz dusze w czyśćcu cierpiące;
08.00 – + Zygmunt Gemba i zmarli z rodziny;
08.30 – + Jan Gnaciński
18.00 – 1) + Teresa Jankowska i zmarli z rodziny;
2) + Cecylia Drążek w 1 rocz. śmierci i rodzice z obojga stron;
3) + Stefania, Jan, Piotr Kopiszka, teściowie Anna i Władysław Serowik
PIĄTEK – 02. 07. 2021 r.
07.00 – 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące;
2) + Ryszard Wysocki w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dniu urodzin dla Aleksandry, Dominiki i Marka;
08.30 – 1) + Ksawery Zieliński w 8 rocz. śmierci;
2) + Jan Karpiński – z okazji urodzin
18.00 – 1) Przebłagalna za grzechy świata i zadośćuczynienie dla zabliźnienia ran Chrystusowych;
2) + Emilia, Edgard, Kazimierz i ich rodzeństwo;
SOBOTA – 03. 07. 2021 r. (Św. Tomasza Apostoła, święto)
07.00 – 1) + Helena, Franciszek, Czesław Grugiel, Irena Kortas oraz Bogusława(Ona) Filasek;
2) + Janina Jażdżewska w miesiąc po pogrzebie;
08.00 – 1) Wspólnota modlitewna;
2) + Feliks Stefański w 12 rocz. śmierci;
08.30 – 1) + Rafał Pestka i jego żona Anna;
2) + Waleria Golnik w 30 rocz. śmierci;
18.00 – 1) + Paweł Laska z okazji urodzin oraz zmarli z rodziny i rodzice z obojga stron;
2) + Erika i Wacław Kwiatkowscy oraz rodzice z obojga stron;
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 04. 07. 2021 r.
07.30 – + Joanna, Władysław, Adam Wiese oraz rodzice z obojga stron;
9.00 – + Adam Liegman w 1 rocz. śmierci oraz Alicja Dąbrowska w 1 rocz. śmierci;
10.00 – + Jadwiga Stankowska oraz rodzice Agnieszka i Augustyn Łąccy;
10.30 – + Jan Wielewski;
11.15 – Dziękczynna w 23 rocz. ślubu Dominiki i Dariusza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny;
12.00 –
14.00 – + Natalia i Bernard Pokrzywińscy, Irena i Klemens Butowscy;
16.00 – + rodzice Kazimiera(Ona) i Antoni Stoltman oraz Teresa i Jolanta;
19.00 – Z prośbą o zdrowie dla Marka