OGŁOSZENIA 04. 02. 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04. 02. 2024 r.

 1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty „Domownicy Boga”, zapraszamy osoby chętne, które chciałby dołączyć do naszej wspólnoty i pogłębić swoją wiarę.
 3. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dla mężczyzn i na spotkanie Rycerzy Kolumba.
 4. W piątek o godz. 17.00 w Kościele Gimnazjalnym odbędzie się pogrzeb dzieci nienarodzonych.
 5. W sobotę 10 lutego ks. Karol odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
 6. W niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego, z tej racji zapraszamy na Mszę św. w intencji chorych o godz. 14.30 do Kościoła Gimnazjalnego, podczas tej Mszy św. odbędzie się namaszczenie wszystkich chorych oraz zostanie udzielone błogosławieństwo Lourdzkie. Prosimy rodziny i bliskich, aby umożliwić wszystkim chorym obecność na tej Mszy św.
 7. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która jest w każdą sobotę w Kościele Gimnazjalnym. Rozpoczyna się zaraz po Mszy św. wieczornej i trwa ok. godziny. Podczas tej modlitwy jest obecny w konfesjonale kapłan, u którego można skorzystać z sakramentu pokuty
  i pojednania. Niech ten czas będzie dla nas przygotowaniem do przeżywania niedzieli.
 8. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w środę popielcową, a zakończymy
  w I niedzielę Wielkiego Postu, a po rekolekcjach rozpocznie się peregrynacja obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy po naszej parafii, która jest patronką naszej diecezji.
 9. Za tydzień kolekta inwestycyjna przeznaczona na kolejne inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę, w tym te przekazane na konto parafialne i złożoną w biurze parafialnym.
 10. Jest do nabycia nowy numer czasopisma „Pielgrzym”.
 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Waldemar Broda, śp. Teresa Zerbst, śp. Mirosław Rudziński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *