OGŁOSZENIA 05. 05. 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05. 05. 2024 r.

 1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy
  do zapoznania się z jej treścią. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.
 2. W środę rozpoczęliśmy miesiąc maj. Miesiąc ten szczególnie poświęcony jest Maryi. Zapraszamy zatem na nabożeństwa majowe. W dni powszednie będą odprawiane przed Mszą św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie osób chcących pogłębić swoją relację z Bogiem na wspólnocie „Domownicy Boga”.
 4. We wtorek 7 maja rozpoczynamy nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej ojczyzny. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.30, a w niedzielę po wieczornej Eucharystii. 
 5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy w imieniu Rycerzy Kolumba na „katechezę dla mężczyzn” oraz krótką adorację Najświętszego Sakramentu. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę oraz wiedzę dot. Nauczania Kościoła.
 6. Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza na katechezy dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i czwartki po Mszy św. wieczornej.
 7. Za tydzień w niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.30 i 12.00 dzieci z klas III SP przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Ogarnijmy dzieci i ich rodziców gorliwą modlitwą.
 8. Jak co roku zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Chojnic do Wiela na uroczystości odpustowe na Kalwarii Wielewskiej. Pielgrzymka rozpoczyna się 11 maja, w sobotę. Wyruszymy o godz. 4:00 spod Bazylik Chojnickiej. Po przyjściu do Wiela będzie dla nas Msza Św. o godz. 13:00. Powrót z pielgrzymki we własnym zakresie.
 9. W sobotę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 10. 13 maja w poniedziałek o 18:00 dzieci klas IV zapraszamy na I rocznice Komunii Świętej, prosimy aby dzieci wcześniej skorzystały z sakramentu pokuty i pojednania.
 11. Za tydzień, kolekta inwestycyjna przeznaczona jest na prace remontowe w naszej bazylice. Bóg zapłać za każdą ofiarę, w tym te przekazane na konto parafialne i złożoną w biurze parafialnym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *