OGŁOSZENIA 21. 04. 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21. 04. 2024 r.

 1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy  do zapoznania się z jej treścią. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.
 2. Dzisiaj pod hasłem: „Powołani w Kościele” przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
 3. Zanami kolejny tydzień biblijny dziękujemy za zaangażowanie w publiczne czytanie Bożego Słowa w Bibliotece Miejskiej.
 4. We wtorek w liturgii będziemy obchodzili uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W czwartek przypada święto św. Marka, ewangelisty. Tego dnia po Mszy świętej o godz. 8.30 modlitwa o urodzaje. We wtorek i czwartek Msze święte według porządku powszedniego.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie osób chcących pogłębić swoją relację z Bogiem na wspólnocie „Domownicy Boga”.
 6. Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza na katechezy dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i czwartki po Mszy św. wieczornej.
 7. W Środę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na nocną adorację.
 8. Dziękujemy za wsparcie kolekty inwestycyjnej przeznaczonej na prace remontowe w naszej bazylice. Zebraliśmy rekordową kwotę 10.106 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę, w tym te przekazane na konto parafialne i złożoną w biurze parafialnym.
 9. W sobotę – po Mszy św. wieczornej zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 10. W sobotę 27 kwietnia o godzinie 12.00 święcenia diakona stałego  p.  dr Rafała Maliszewskiego, dyrektora Szkół Katolickich w Chojnicach. Wesprzyjmy modlitwą naszego przyszłego diakona stałego.
 11. Jest do nabycia nowy numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”.
 12. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Danuta Stanisławska z ul. 31 Stycznia, l. 70.,  śp. Eryka Szyszka z ul. Ogrodowej, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *