OGŁOSZENIA 31. 03. 2024 r.

                                  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31. 03. 2024 r.

 1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy
  do zapoznania się z jej treścią. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.
 2. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy swoją posługą i pracą przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Wielkiej Nocy oraz upiększenia naszych kościołów i otoczenia. Niech Zmartwychwstały Pan wynagrodzi wszystkich obfitością swego błogosławieństwa.
 3. Jutro II święto Wielkanocy. Msze św. według porządku niedzielnego. Kolekta przeznaczona będzie na szkolnictwo katolickie diecezji i na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie osób chcących pogłębić swoją relację z Bogiem na wspólnocie „Domownicy Boga”.
 5. Wspólnota Neokatechumenalnazaprasza na katechezy dla dorosłych i młodzieży już 7 kwietnia po Mszy św. wieczornej tj. niedziela Bożego Miłosierdzia, następne katechezy w poniedziałki i czwartki również po Mszy św. wieczornej w Bazylice.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:
  1. w czwartek, w bazylice od godz. 9.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a od godz. 17.00 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla Róż Różańcowych;
  1. w piątek, w bazylice: od 17.00 do 18.00 spowiedź, o 18.00 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa;

c) w sobotę, w kościele gimnazjalnym: o 7.30 różaniec, o 8.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP, a po Mszy nabożeństwo pierwszosobotnie; W tym dniu także kolejny różaniec mężczyzn. Początek w kościele Matki Boskiej Fatimskiej

o godz. 8.30. Od godz. 9.00 ks. Karol odwiedzi swoich chorych z posługą sakramentalną.

 • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy jako święto Bożego Miłosierdzia. Nowennę przed tym świętem odprawiać będziemy 15 minut przed wieczorną Mszą św. Natomiast w Niedzielę miłosierdzia zapraszamy na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00 do bazyliki, poprowadzi zespół Benedictus.
 • Jest do nabycia nowy numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”.
 • W tym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Irena Steinke z ul. Warszawskiej, lat 82, Wieczny odpoczynek…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *