Ogłoszenia 8.01.2023 r.

1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.

2. Dzisiejsza kolekta inwestycyjna jest przeznaczona na pokrycie kosztów zakończonych prac remontowych w naszej bazylice. Bóg zapłać za każdą ofiarę, w tym te przekazane na konto parafialne i złożoną w biurze parafialnym.

3. Serdecznie witamy ks. Jerzego Gugała SAC, który przeprowadza dzisiaj w naszej parafii Niedzielę Apostolstwa Słowa Drukowanego. Głosi do nas słowo Boże, natomiast po Mszy św. jest możliwość nabycia u niego materiałów o tematyce misyjnej oraz kawy i herbaty z rwandyjskich plantacji.

4. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i prowadzenie tegorocznego Orszaku Trzech Króli.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Domowników Boga.

6. W sobotę 14 stycznia w godzinach od 10 do 12.30 odbędą się kolejne warsztaty papiernicze. Tematem najbliższego spotkania będzie prezent na dzień Babci i Dziadka – przestrzenna kartka-ramka na zdjęcia. Koszt zajęć 20zl, informacje i zapisy u Asi Orlikowskiej 663 396 261

7. Trwa czas wizyt duszpasterskich zwanych kolędami. W soboty kolędowanie rozpoczynamy o godz. 14.00, w niedziele o 15.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 15.30. W razie potrzeby z zakrystii obu kościołów można zabrać ze sobą wodę święconą. Składamy serdeczne  Bóg Zapłać, za ofiary składane  na nasze instalacje w Bazylice, podczas odwiedzin duszpasterskich.

W razie niemożności przyjęcia „Kolędy” w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny z ks. Szymonem Gwardzikiem (tel. 667-225-312) w celu ustalenia dogodnego terminu. Plan kolęd został także umieszczony w gablocie ogłoszeń i stronie parafii.

8. Jest do nabycia nowy „Pielgrzym”.

9. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Andrzej Grzegolec, śp. Henryk Łagowski, śp. Maria Włodarczak. Wieczny odpoczynek…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *