Ogłoszenia duszpasterskie – 03.07.2022 r.

  1. Ksiądz Biskup Diecezjalny podjął decyzję o zmianach personalnych w naszej parafii. Z dniem 20 sierpnia, po 5 latach posługę kończy ks. Marek Bogusz, który został mianowany wikariuszem w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lini. Wikariuszem został mianowany ks. Karol Misiurski, który przez ostatnie 5 lat pełnił posługę w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Łebie. Od 10 do 30 lipca do pomocy duszpasterskiej został posłany ks. Rafał Okroj.
  2. Zapraszamy na „IX  Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2022” do Kościoła Gimnazjalnego. Pierwszy koncert odbędzie się dziś o godz. 20:00 w wykonaniu: Daniela Strządały z Katowic. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 
  3. We wtorek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Domowników Boga.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W Bazylice od godz. 8.30 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a od godz. 17.00 do 18.00 dodatkowa okazja do spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Róż Różańcowych.
  5. Zbliżają się uroczystości odpustowe Matki Bożej Szkaplerznej w Zamartem. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. 
  6. Jest do nabycia „Pielgrzym”. 
  7. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na remont Bazyliki. 
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jerzy Rolbiecki, l. 68 z ul. Nowe Miasto, śp. Zofia Kuśnierz, l. 68 z ul. Piłsudskiego (pogrzeb w środę o godz. 12.00 na Cm. Komunalnym). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…