Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.2022

  1. We wtorek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Domowników Boga.
  2. W środę zapraszamy także do pieszego pielgrzymowania do Zamartego. Trud pielgrzymi i sprawowaną Mszę świętą w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, ofiarujemy w intencji powołań do sakramentalnych małżeństw    i rodzicielstwa oraz kapłaństwa, życia konsekrowanego i misyjnego. Wspólne pielgrzymowanie rozpoczniemy przy kościele Matki Boskiej Fatimskiej           o godz. 18.30. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z ks. Tomaszem Mońko (tel. 509 117 868) lub ks. Januszem Chyłą (tel. 604 411 838). Zgłoszenie jest potrzebne, aby zorganizować transport powrotny. Zapraszamy także do przyjazdu na Mszę św. do Zamartego, która będzie sprawowana ok. godz. 21.00.
  3. Przewodnik Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zaprasza do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Wyjście 31 lipca po Mszy świętej o godz. 7.00 w Bazylice Chojnickiej. Nie każdy jednak może wyruszyć w drogę, ale każdy może stać się częścią naszej grupy. Zachęcamy do odprowadzenia pielgrzymów pierwszego dnia, powierzenia własnych spraw i intencji, które pielgrzymi będą polecać w drodze do Częstochowy. Można również okazać wsparcie materialne lub finansowe. Spotkanie organizacyjne 24 lipca 2022 r. o godz. 15.00.
  4. Od 2 do 10 lipca odbyły się w Białogórze letnie kolonie dla dzieci z Żytomierza i Gródka Jagielońskiego. Serdeczne Bóg zapłać dla wszystkich darczyńców, którzy wsparli to szlachetne dzieło.
  5. Jest do nabycia czasopismo „Pielgrzym”.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Grażyna Pustelnik z ul. Piłsudskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…