Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021 r.

  1. Zapraszamy na „VIII Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2021” do Kościoła Gimnazjalnego. Koncert finałowy odbędzie się dziś o godz. 20:00 w wykonaniu: Marka Stefańskiego – organy (Kraków) oraz Tomasza Ślusarczyka – trąbka (Kraków).
  2. Od wczoraj, w Bazylice są relikwie bł. ks. McGivneya, założyciela organizacji Rycerze Kolumba. Przez cały tydzień będziemy przed wieczorną Mszą św. w Bazylice odmawiać różaniec i litanie do bł. ks. McGivneya. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach.
  3. We wtorek, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla Domowników Boga.  
  4. W środę, 22 września o godz. 17.00 w Bazylice spotkanie dla uczniów klas V w ramach przygotowania do I rocznicy Komunii Świętej. 
  5. Organizujemy wyjazd na Pielgrzymkę Maturzystów na Jasnej Górze w dniu 27 września. Informacje i zapisy u ks. Dominika Roczniaka (tel. 795-625-445).
  6. W niedzielę, 3 października rozpoczną się w naszej Parafii rekolekcje ewangelizacyjne. Potrwają do środy, 6 października. Już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wiary.
  7. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Pielgrzym”, kalendarz misyjny na rok 2022 oraz gra planszowa „Cztery Księgi”. 
  8. W niedzielę, 26 września będziemy gościć w naszej Parafii braci ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiedzą nam o swoim życiu i doświadczeniu obecności Boga. W czasie świadectw będzie można u nich uzyskać szczegółowe informacje o Wspólnocie Cenacolo, a także złożyć ofiary i nabyć pamiątki religijne wykonane własnoręcznie przez członków Wspólnoty.