Ogłoszenia duszpasterskie – 20.02.2022 r.

  1. We wtorek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Domowników Boga. 
  2. W środę zapraszamy do Kościoła Gimnazjalnego na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu.  Początek o godz. 18.00, a zakończenie w czwartek o godz. 8.00
  3. 11 marca podczas Mszy św. o godz. 18.00 w naszej Bazylice Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z pierwszych klas szkół średnich. Po feriach zimowych odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Od Środy Popielcowej do piątku włącznie odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Wojciech Surówka, dominikanin.
  5. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Pielgrzym”. 
  6. Trwa zbiórka plastikowych nakrętek dla potrzebujących dzieci. Nakrętki można przynosić codziennie po Mszach św. do zakrystii obu naszych kościołów. 
  7. Państwo Stanisław i Małgorzata Wysoccy z Pawłowa dziękują Nam za przeprowadzoną dla nich zbiórkę pięniędzy i okazane zainteresowanie. Zebraliśmy 6531,11 zł. Obdarowani obiecują Nam pamięć modlitewną. 
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Zdzisław Iwon, l. 74 z ul. Warszawskiej, śp. Anna Bucław, l. 74 z ul. Prochowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.