Ogłoszenia 20.08.2023 r.

  1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.
  2.  Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę, w tym te przekazane na konto parafialne i złożoną w biurze parafialnym.
  3. We wtorek 22 sierpnia po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty „Domownicy Boga”.
  4. W każdą środę zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 8:30 oraz Nowenny do MB Pocieszenia po Mszy Świętej o godz. 18:00.  
  5. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która jest w każdą sobotę. Rozpoczyna się zaraz po Mszy św. wieczornej i trwa ok. godziny. Podczas tej modlitwy jest obecny w konfesjonale kapłan, u którego można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Niech ten czas będzie dla nas przygotowaniem do przeżywania niedzieli.
  6. Wtorek, 29 sierpnia – dzień odpustu – Msze św. w Bazylice z kazaniem o godzinie: 7.00; 8.30; 10.00 i o godzinie 18.00. Jako przygotowanie do odpust na wszystkich Mszach świętych w niedzielę 27 sierpnia homilię będzie głosił ks. dyrektor Jerzy Sobota.
  7. W przyszłą niedzielę, z okazji zbliżającego się odpustu, młodzież parafialna zaprasza po Mszach świętych na kiermasz różności: do nabycia ciasta, ciastka, babeczki, własnoręcznie wykonane przetwory owocowe, różańce, bransoletki, świeczki. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na rozwój i działalność grupy w zbliżającym się roku szkolnym. Zachęcamy do wsparcia ich inicjatywy.
  8. Zapraszamy na „X Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2023” do Kościoła Gimnazjalnego. Ostatni koncert odbędzie się w niedzielę 27  sierpnia o godz. 20:00 w wykonaniu: Marii Hilla (sopran) oraz Karol Hilla (organy) –  z Gdyni.  
  9. Jest do nabycia „Pielgrzym”.
  10. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Andrzej Karpiński z ul. Działkowej  – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *